مقررات حریم خصوصی وب سایت

مقدمه

درود،

این قالب متنی به شما کمک می‌کند تا سیاست حریم خصوصی وب‌سایتتان را ایجاد نمایید.

ما بخش‌هایی را که شما نیاز دارید پیشنهاد داده‌ایم. در زیر سربرگ هر بخش، به خلاصه‌‌ای از اطلاعاتی که شما بهتر است ارائه دهید اشاره شده، که برای شروع به شما کمک می‌کند. بعضی از بخش‌ها شامل محتوای سیاست پیشنهادی است، و بخش‌های دیگر می‌باید با اطلاعاتی ازپوسته و افزونه‌های شما کامل شود.

لطفا محتوای سیاست حفظ حریم خصوصی خود را ویرایش و مطمئن شوید خلاصه‌ها را حذف کرده‌اید و هر اطلاعاتی را که از پوسته و افزونه‌های خود لازم می‌دانید اضافه کنید. هنگامی که صفحه سیاست خود را منتشر می‌کنید به یاد داشته باشید که آن را به منوی ناوبری خود اضافه کنید.

مسئولیت شما این است که یک سیاست حفظ حریم خصوصی جامع بنویسید تا اطمینان حاصل شود که تمام الزامات قانونی ملی و بین المللی در مورد حریم خصوصی شما رعایت شده باشد و همچنین سیاست در حال حاضر خود را شامل شود.

منبع: وردپرس

ما که هستیم

در این بخش شما باید آدرس سایت خود و همچنین نام شرکت، سازمان، و یا مدیر آن، و برخی از اطلاعات تماس را دقیق بنویسید.

مقدار اطلاعاتی که ممکن است برای نشان دادن مورد نیاز باشد، بسته به شرایط کاری محلی یا ملی شما متفاوت خواهد بود. برای مثال ممکن است شما مجاز به نمایش یک آدرس فیزیکی، یک آدرس ثبت شده یا شماره ثبت شرکت خود باشید.

nikniko.ir

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

در این بخش باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی شما از کاربران و بازدیدکنندگان سایت جمع آوری می‌شود. این ممکن است شامل اطلاعات شخصی، مانند نام، آدرس ایمیل، تنظیمات شخصی شخصی باشد؛ داده‌های معاملات، مانند اطلاعات خرید؛ و داده‌های فنی، مانند اطلاعات مربوط به کوکی ها.

همچنین باید هرگونه جمع آوری و نگهداری اطلاعات شخصی حساس، مانند اطلاعات مربوط به سلامت را ذکر کنید.

علاوه بر لیست کردن اطلاعات شخصی که جمع آوری می‌کنید، باید دلیل جمع آوری این اطلاعات را هم ذکر کنید. این توضیحات یا باید پایه قانونی جمع آوری و نگهداری اطلاعات کاربران و یا رضایت آگاهانه کاربر را مد نظر قرار دهد.

داده‌های شخصی تنها با تعامل کاربر با سایت شما ایجاد می‌شود. این داده‌ها از پروسه‌های فنی مانند فرم‌های تماس، نظرات، کوکی ها، آمارها و جایگذاری شخص ثالث نیز تولید می‌شود.

به طور پیش فرض وردپرس هیچ اطلاعات شخصی در مورد بازدیدکنندگان جمع آوری نمی‌کند و تنها اطلاعات نشان داده شده روی صفحه پروفایل کاربرانی که ثبت نام کرده‌اند را جمع آوری می‌کند. با این حال برخی از پلاگین‌های شما ممکن است اطلاعات شخصی را جمع آوری کند. شما باید اطلاعات مربوطه را در زیر اضافه کنید.

دیدگاه‌ها

در این زیربخش، شما باید اطلاعتی را که از راه نظرات ذخیره می‌شود ذکر کنید. ما داده‌هایی را که توسط وردپرس به صورت پیش‌فرض جمع‌آوری می‌شود ذکر کرده‌ایم.

متن پیشنهادی: هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

در این بخش شما باید توجه داشته باشید که چه اطلاعاتی می‌تواند توسط کاربرانی که می‌توانند فایل‌های رسانه را آپلود کنند، افشا شود.

متن پیشنهادی: اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

به طور پیش فرض، وردپرس یک فرم تماس را شامل نمی‌شود. اگر از یک پلاگین فرم تماس استفاده می‌کنید، از این بخش استفاده کنید تا توجه کنید که چه اطلاعات شخصی هنگام ثبت نام یک فرم تماس، و چه مدت آن را نگه دارید. به عنوان مثال، شما ممکن است توجه داشته باشید که شما درخواست ارسال فرم تماس را برای یک دوره مشخص برای اهداف خدمات مشتری نگه دارید، اما از اطلاعاتی که از طریق آنها برای اهداف بازاریابی ارسال شده است استفاده نمی‌کنید.

کوکی‌ها

در این قسمت شما باید کوکی هایی را که وب سایت شما از آن استفاده می‌کند را فهرست کنید، از جمله مواردی که توسط پلاگین ها، رسانه‌های اجتماعی و تحلیلی تنظیم شده است. ما کوکی هایی را که وردپرس به طور پیش فرض نصب می‌کنیم ارائه داده ایم.

متن پیشنهادی: اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

متن پیشنهادی: مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

در این بخش باید توضیح دهید که از چه ابزار تحلیلی استفاده می‌کنید، کاربران چگونه می‌توانند از ردیابی تحلیلی مستثنی شوند و اگر ارائه‌دهندهٔ ابزار تحلیلی، سیاست حریم خصوصی دارد، پیوند آن را اضافه کنید.

به طور پیش فرض وردپرس هیچ داده تجزیه و تحلیل را جمع آوری نمی‌کند. با این حال، بسیاری از حسابهای میزبانی وب برخی از داده‌های تجزیه و تحلیل ناشناس را جمع آوری می‌کنند. شما همچنین ممکن است یک افزونه وردپرس را نصب کنید که خدمات تجزیه و تحلیل را فراهم می‌کند. در این صورت، اطلاعات را از آن پلاگین در اینجا اضافه کنید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

در این بخش، شما باید همه ارائه دهندگان شخص ثالث را که با آنها به اشتراک می‌گذارید، از جمله شرکای، سرویس‌های مبتنی بر ابر، پردازنده‌های پرداخت، و ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث نامگذاری و فهرست کنید، و توجه داشته باشید که چه داده هایی را با آنها به اشتراک می‌گذارید و چرا. پیوستن به سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را در صورت امکان.

بطور پیش‌فرض وردپرس هیچ اطلاعات شخصی را با کسی به اشتراک نمی‌گذارد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

در این قسمت شما باید توضیح دهید که چه مدت اطلاعات شخصی خود را که از طریق وب سایت جمع آوری شده یا پردازش شده نگهداری می‌کنید. در حالی که این مسئولیت شماست که برنامه زمانبندی هر یک از مجموعه داده‌ها را حفظ کنید و به همین دلیل آن را نگه دارید، این اطلاعات باید در اینجا فهرست شود. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید بگوئید که برای مدت شش ماه، پرونده‌های تجزیه و تحلیل برای یک سال و پرونده‌های خرید مشتری برای ده سال نگه دارید.

متن پیشنهادی: اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

در این بخش شما باید توضیح دهید که حقوق کاربران شما بر روی داده‌های آنها چگونه است و چگونه می‌توانند از این حقوق استفاده کنند.

متن پیشنهادی: اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

در این بخش شما باید همه انتقال داده‌های سایت خود را در خارج از اتحادیه اروپا فهرست کنید و معیارهایی را که توسط آن داده‌ها به استانداردهای حفاظت از داده‌های اروپا محافظت می‌شود، شرح دهید. این می‌تواند شامل میزبانی وب شما، ذخیره سازی ابر یا سایر سرویس‌های شخص ثالث باشد.

قانون حفاظت از داده‌های اروپا نیاز به داده‌های مربوط به ساکنان اروپایی دارد که در خارج از اتحادیه اروپا منتقل می‌شود تا به همان استانداردهای محافظت شود که داده‌ها در اروپا باشد. بنابراین علاوه بر فهرستی که داده‌ها می‌رود، شما باید نحوه تضمین این که آیا این استانداردها توسط خود یا ارائه دهنده‌های شخص ثالث شما مطابقت دارند یا خیر، از طریق یک توافقنامه مانند سپر حریم خصوصی، شرایط مدل در قراردادهای شما، یا شرکت‌های مجاز قوانین

متن پیشنهادی: دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

در این بخش شما باید یک روش تماس برای موارد مختص به حریم خصوصی ارائه دهید. اگر شما ملزم به داشتن مسئول حفاظت از اطلاعات هستید، نام و جزئیات کامل تماس با این فرد را نیز تکمیل کنید.

اطلاعات اضافی

اگر از سایت خود برای اهداف تجاری استفاده می‌کنید و در جمع آوری یا پردازش اطلاعات شخصی ترفیع بیشتری قرار می‌گیرید، علاوه بر اطلاعاتی که قبلا مورد بحث بوده ایم، اطلاعات زیر را در سیاست حفظ حریم خصوصی خود ذکر می‌کنیم.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

در این بخش شما باید اقداماتی را که برای حفاظت از اطلاعات کاربران ’ خود انجام داده‌اید توضیح دهید.

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

در این بخش، شما باید روشهایی را که برای مقابله با نقضهای اطلاعاتی، پتانسیل یا واقعی، مانند سیستمهای گزارشگری داخلی، مکانیزمهای ارتباطی، و یا مشکلات احتمالی دارید، توضیح دهید.

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

اگر وب سایت شما اطلاعاتی در مورد کاربران از طرف اشخاص ثالث، از جمله تبلیغ کنندگان دریافت کند، این اطلاعات باید در بخش سیاست حفظ حریم خصوصی شما با اطلاعات شخص ثالث درج شود.

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

اگر وب سایت شما یک سرویس ارائه می‌دهد که شامل تصمیم گیری خودکار می‌شود – به عنوان مثال، اجازه می‌دهد مشتریان برای درخواست اعتبار، یا جمع آوری داده‌های خود را به یک نمایه تبلیغاتی – شما باید توجه داشته باشید که این اتفاق می‌افتد، و شامل اطلاعات در مورد نحوه استفاده از این اطلاعات، چه تصمیماتی با داده‌های جمع آوری شده انجام می‌شود و چه کاربران حقوق بیش از تصمیم گیری را بدون دخالت انسانی گرفته اند.

الزامات افشای قانونی صنعت

اگر عضو جامعه صنعتی با قوانین نظارتی خاص هستید و یا مشمول قوانین افزوده حریم خصوصی می‌شوید، ضروری است که اطلاعات آن را در اینجا مطرح کنید.

منبع: ووکامرس

ما در طول فرآیند پرداخت در فروشگاه اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری می‌کنیم.

چه چیزی را طبقه بندی و نگهداری می‌کنیم

هنگاه مشاهده شما از سایت ما، ما رهگیری می‌کنیم:

 • از این برای محصولاتی که مشاهده کرده اید استفاده می کنیم، برای مثال: به شما نشان می دهیم محصولاتی که اخیرا مشاهده کرده اید.
 • محل سکونت، آدرس IP و نوع مرورگر: ما از این برای اهدافی مانند برآورد مالیات و حمل و نقل استفاده می‌کنیم.
 • آدرس حمل و نقل: ما از شما خواهش می‌کنیم که این را وارد کنید بنابراین ما می‌توانیم، به عنوان مثال، ما می توانیم، پیش از سفارش شما، تخمین زده و سفارش خود را به شما ارسال کنیم!

ما همچنین از کوکی‌ها برای پیگیری محتویات سبد خرید در حالی که شما در حال مرور سایت ما هستید استفاده می‌کنیم.

هنگام خرید از ما، از شما خواهش می‌کنیم اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس صورت‌حساب، آدرس حمل و نقل، آدرس ایمیل، تلفن و اطلاعات کارت اعتباری/پرداخت و اطلاعات اختیاری حساب مانند نام کاربری و رمز عبور را ارائه کنید. ما از این اطلاعات برای اهدافی استفاده می‌کنیم، از جمله:

 • اطلاعات خود را برای حساب و سفارش ارسال کنید
 • پاسخ به درخواست‌]ای شما، شما بازپرداخت و شکایت
 • فرایند پرداخت و جلوگیری از تقلب
 • اکانت خودتون رو در سایت ما بسازید
 • مطابق با هر تعهد قانونی که ما داریم، مانند محاسبه مالیات
 • پیشنهادات فروشگاه ما را بهبود بخشد
 • اگر شما انتخاب کنید، برای شما ایمیل تبلیغاتی میفرستیم

اگر شما یک حساب کاربری بسازید، ما اسم، آدرس، ایمیل و تلفن شما رو ذخیره می‌کنیم فقط برای استفاده خرید‌ها و پرداخت‌های بعدی شما.

ما به طور کلی اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که به اطلاعات مورد نیاز برای اهدافی که برای جمع‌آوری و استفاده از آن نیاز داریم ذخیره می‌کنیم و از نظر قانونی نیازی به ادامه آن نیستیم. به عنوان مثال، اطلاعات سفارش را برای XXX سال برای اهداف مالیاتی و حسابداری ذخیره می‌کنیم. این شامل نام، آدرس ایمیل و آدرس‌های صدور صورت حساب و حمل و نقل می‌شود.

همینطور ما دیدگاه‌ها و نظرات شما را ذخیره می‌کنیم اگر تصمیم بگیرید که نظر بدید.

چه کسانی در تیم ما دسترسی خواهد داشت

اعضای تیم ما به اطلاعاتی که شما به ما میدهید دسترسی دارند. برای مثال هم ادمین و هم مدیر فروشگاه به این اطلاعات دسترسی دارند.

 • اطلاعات سفارش مانند آنچه که خریداری شد، چه زمانی خریداری شد و کجا باید ارسال شود.
 • اطلاعات مشتری، مانند نام شما، آدرس ایمیل و صورت حساب و اطلاعات حمل و نقل

اعضای تیم ما به این اطلاعات دسترسی دارند تا به انجام سفارشات، پردازش استرداد و پشتیبانی شما کمک کنند.

ما چه چیزهایی را با دیگران به اشتراک میگزاریم

ما اطلاعات را با اشخاص ثالثی به اشتراک می گذاریم که به ما سفارشات خود را ارائه می دهند و خدمات را برای شما ذخیره می کنند؛ مثلا —

پرداخت‌‌ها

پرداخت ها از طریق درگاه های پرداخت معتبر انجام میگیرد.

منبع: iThemes Security

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

کوکی‌ها

متن پیشنهادی: برخی از فرم ها در این سایت نیاز به استفاده از سرویس Recaptcha گوگل دارند تا بتوانند ارسال شوند. اگر شما موافقت کردید که از سرویس Recaptcha گوگل استفاده کنید، یک کوکی ایجاد خواهد شد که رضایت شما را ذخیره کند. این کوکی پس از سی روز خود را از بین می برد.

Security Logs

متن پیشنهادی: آدرس IP بازدید کننده، شناسه کاربر کاربران وارد شده و نام کاربری برای ورود به سیستم به صورت شرطی ثبت می‌شود تا فعالیت‌های مخرب را بررسی کنند و برای محافظت از سایت از انواع حمله‌ها. مثال‌هایی که شرایطی که هنگام ورود به سیستم رخ می دهند شامل تلاش‌های وورد، خروج از درخواست‌ها، درخواست‌های URL های مشکوک، تغییرات در محتوای سایت و به‌روز رسانی‌های رمز عبور. این اطلاعات برای ۶۰ روز نگهداری شده است.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

متن پیشنهادی: A QR code image is generated for users that set up two-factor authentication for this site. This image is generated using an iThemes hosted API. As part of generating this image, your username is sent to the API. This data is not logged. For privacy policy details, please see the iThemes Privacy Policy.

هنگام استفاده از یادآوری دستگاه برای احراز هویت در عاملی، یک کوکی (itsec_remember_2fa) با یک نشانه امن که در ۳۰ روز به پایان می رسد، تنظیم می‌شود.

متن پیشنهادی: برخی از فرم ها در این سایت نیاز به استفاده از سرویس Recaptcha گوگل دارند تا بتوانند ارسال شوند. برای استفاده از سرویس reCAPTCHA Privacy Policyو Terms of Useکلیک کنید.

متن پیشنهادی: این سایت برای نرم‌افزارهای مخرب و آسیب پذیری‌ها توسط Sucuri’s SiteCheck اسکن شده است. ما اطلاعات شخصی را برای Sucuri ارسال نمی‌کنیم; با این حال، می‌تواند اطلاعات شخصی را که در طول اسکن آن‌ها منتشر شده (مانند دیدگاه‌ها) پیدا کند. برای جزئیات بیشتر لطفاً Sucuri’s privacy policy را ببینید.

به منظور اطمینان از صحت فایل، iThemes Security داده ها را از wordpress.org, ithemes.com و amazonaws.com می کشد. هیچ اطلاعات شخصی به این سایت ها ارسال نمی شود. درخواست ها به wordpress.org عبارتند از نسخه وردپرس، موقعیت سایت، یک لیست از افزونه های نصب شده و یک لیست از نسخه های هر افزونه. درخواست ها به ithemes.com و amazonaws.com شامل محصولات نصب شده ithemes و نسخه های آنها است. برای جزییات سیاست حفظ حریم خصوصی wordpress.org، لطفا WordPress Privacy Policy را ببینید. برای جزییات سیاست حفظ حریم خصوصی ithemes.com، لطفا iThemes Privacy Policy را ببینید. درخواست ها به amazonaws.com به محتوا اضافه شده و توسط iThemes مدیریت می شود که تحت پوشش Amazon Web Services Data Privacy policyمی باشد.

هنگام اجرای بررسی امنیتی، ithemes.com به عنوان بخشی از یک فرایند برای تعیین اینکه آیا سایت از درخواست TLS/SSL پشتیبانی می کند، خواهد شد. هیچ اطلاعات شخصی به عنوان بخشی از این فرایند به ithemes.com ارسال نمی شود. درخواست ها یه ithemes.com شامل آدرس URL سایت است. برای دیدن جزئیات سیاست حفظ حریم خصوصی ithemes.com، لطفا iThemes Privacy Policy کلیک کنید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

بک‌آ‌پ‌های پایگاه داده از طریق ایمیل ارسال می‌شود. ممکن است لازم باشد توجه داشته باشید که سیاسیت نگهداری ایمیل‌ها را بدانید.

توجه داشته باشید که ممکن است بعضی از مقررات مورد نیاز باشد تا اطمینان حاصل شود که درخواست‌های پاک کردن اطلاعات شخصی گذشته حتی در صورت باز گرداندن پشتیبان از سایت درنظر گرفته می‌شود. ممکن است لازم باشد یک سیاست داخلی را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که درخواست‌های پاک کردن اطلاعات شخصی قبلی پس از بازگرداندن پشیبان پایگاه داده لحاظ می شوند.

متن پیشنهادی: لاگ های مربوط به جزئیات امنیتی برای ۶۰ روز حفظ می‌شود.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

پشتیبان گیری از پایگاه داده از طریق ایمیل ارسال می شود. بسته به اینکه چه کسی ایمیل شما و نیازهای سایت شما را میزبانی می‌کند، ممکن است لازم باشد توجه داشته باشید که این اطلاعات به آن میزبان ارسال شده و به سیاست حفظ حریم خصوصی آن‌ها پیوند داده می‌شود.

متن پیشنهادی: این سایت بخشی از شبکه‌ای از سایت‌هایی است که از حملات brute force محافظت می‌کند. برای فعال کردن این حفاظت، آدرس IP بازدید کننده که سعی در ورود به سایت دارد، با سرویس ارائه شده توسط ithemes.com به اشتراک گذاشته می شود. برای جزئیات سیاست حفظ حریم خصوصی، لطفاً iThemes Privacy Policy را مشاهده کنید.

منبع: ضد هرزنامه

ما اطلاعاتی را درباره بازدیدکنندگان سایت‌هایی که از خدمات ضدهرزنامه اکیسمت ما استفاده می‌کنند، جمع آوری می کنیم. اطلاعات جمع آوری شده ما بستگی به نحوه تنظیم کاربر اکیسمت برای سایت دارد، اما معمولاً آدرس IP، نام کاربری، ارجاع دهنده و آدرس سایت (همراه با سایر اطلاعاتی که به طور مستقیم توسط دیدگاه گذار ارائه می شود مانند نام، نام کاربری، آدرس ایمیل و دیدگاهش) را شامل می شود.